ZÁKAZNICKÁ PODPORA:  + 420 775 614 460

Jaké nádobí od společnosti SAVING EUROPE s.r.o. vlastníte?
Zakoupila jsem si velkou sadu nádobí a indukční jednoplotnu, velká sada obsahuje pekáč, jednu servírovací a jednu steakovou reference 01pánev, dva hrnce a jeden menší rendlík, keramické nože a silikonové pomocné doplňky. Ve srovnání s jiným nádobím, které jsem dříve používala je toto nádobí výborné v tom, že se v něm žádné jídlo nepřipaluje. Používám daleko méně tuku a také v něm jídlo vydrží déle teplé a je daleko lepší chuťově. Není nutné jej tolik podlévat vodou.  Nejvíce používám servírovací pánev, se kterou jsem velice spokojená a "na stará kolena" jsem se konečně naučila palačinky, což oceňuje hlavně moje vnučka, která se mnou bydlí ve společné domácnosti. Samozřejmě používám i ostatní nádoby, protože velice ráda vařím a experimentuji.

Mohla by jste nám a všem ostatním, kteří zatím nemají žádné zkušenosti s přímým prodejem, říci něco o SAVING EUROPE prezentaci?
Na prezentaci jsem byla pozvána telefonicky a vše co bylo slíbeno, bylo dodrženo. Zaměstnanci této společnosti byli velice příjemní a sympatičtí. Ráda vzpomínám na příjemnou atmosféru a na nové informace o zdravém způsobu vaření. Moc mě překvapilo, jak rychle se jídlo v nádobí uvaří, a tím se ušetří spousta energie a peněz. Jídlo, které bylo v nádobí prezentováno, nám bylo dáno k ochutnání a bylo výborné. Jako první jsem doma vyzkoušela sýrovou omeletu, která je opravdu vynikající.

Jaký je Váš názor na současné mediální řešení prezentačních akcí?
Nelíbí se mi názor, že na prezentační akce jsou zváni pouze staří lidé, kteří jsou prodejci manipulováni. Je mi 66 let, jsem v důchodu a mám čas se takovýchto akcí účastnit. Zároveň mám svůj zdravý rozum a názor, a pokud se mi předváděný výrobek líbí, mohu si ho koupit, aniž bych byla posuzována jako lehce zmanipulovatelný člověk. I poukazování na to, že je zboží na těchto prezentacích předražené, je podle mě věcí názoru. Nedávno jsem se v jednom nákupním centru dívala na nádobí a jeden hrnec zde stál 3000Kč, já jsem za všechno své zboží zaplatila 24 999Kč,takže výsledná cena je podobná.

Jak změnila příprava jídla v našem nádobí Vaše stravovací návyky?
Před několika lety jsem prodělala vážnou nemoc. Z tohoto důvodu musím jíst zdravěji a vaše nádobí mi k tomu velice pomáhá. Vařím nejraději klasickou českou kuchyni a ráda i peču, po zakoupení tohoto nádobí si ráda zjišťuji i nové recepty a snažím se vařit i netradiční jídla. K tomuto účelu je vámi přiložená kuchařka velkým pomocníkem.

Doporučila byste i ostatním, aby se zúčastnili prezentace společnosti SAVING EUROPE?
Ano, určitě. Prezentace této společnosti byla výborná a rozhodně to nebyl promarněný čas. Koupila jsem si kvalitní nádobí se kterým jsem spokojená a odnesla si cenné rady, jak změnit svůj životní styl.