ZÁKAZNICKÁ PODPORA:  + 420 775 614 460

Protože rádi pomáháme druhým a osudy těch, kteří měli v životě daleko méně štěstí než my ostatní, nám nejsou cizí, rozhodli jsme se, že se staneme DOBRÝMI ANDĚLI. V červnu roku 2014 jsme tedy přispěli na tuto důležitou a prospěšnou činnost částkou 15 000 Kč.

Dobrý anděl je systém, pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců výrazně pomoci tisícům nemocným. Jedná se zde hlavně o nemocné děti, kde jejich rodiny nemají dostatečné zdroje na financování léčby. Především potom pomáhá dětem, kteří trpí onkologickými onemocněními, cystickou fibrózou, svalovými dystrofiemi, závažnými dědičnými poruchami metabolismu, chronickými selháními orgánů a dalšími onemocněními. Komu jinému bychom měli pomáhat, než nemocným dětem, které jsou odkázány na cizí pomoc.

Pomoc Dobrého anděla má pevná pravidla zaručující průhlednost a férovost poskytované pomoci. Nadační fond rozděluje vybrané finance vždy do posledního haléře. Zveřejňuje online informace na svých webových stránkách www.dobryandel.cz o přijatých a darovaných částkách.

Věříme, že tímto naše podpora nekončí a chtěli bychom se jako společnost angažovat v dalších aktivitách, které podporují ty, kteří mají v životě složitější cestu než 90 % z nás ostatních. Přidat se k nám můžete i vy!

certifikat